KONST / Litografier / Färglitografi 13862122
*
nr 1386 2122
Färglitografi
Tjernetskaya, Moskvaaveny. Signerad, daterad 1962. Motivet: 32x42, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 19:55:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/3 08:58:05
1
Vinnande bud
- Tema
22 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad moskvaaveny tjernetskaya
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28
-
7107 Färglitografi
Bengt Orup (1916-1996), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:02
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1386 2122
Färglitografi
Tjernetskaya, Moskvaaveny. Signerad, daterad 1962. Motivet: 32x42, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/3 08:58:05 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad moskvaaveny tjernetskaya
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28 -
7107 Färglitografi
Bengt Orup (1916-1996), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:02